У профільній асоціації очікують на підтримку Радою дерегуляції ринку цукру

У профільній асоціації очікують на підтримку Радою дерегуляції ринку цукру

754
Ukrinform
В Укрцукрі наголошують на необхідності скасування квоти «А» та дерегуляції ринку цукру в Україні й розраховують на схвалення Радою 19 квітня законопроекту №4532 в першому читанні.

Про це йдеться у переданій Укрінформу заяві асоціації.

«Сьогодні Верховна Рада планує розглянути в першому читанні законопроект №4532 «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких законів України щодо державного регулювання виробництва і реалізації цукру», ініціаторами якого виступили НАЦУ «Укрцукор» спільно зі Всеукраїнською Аграрною Радою.

Даним документом скасовуються норми закону «Про державне регулювання виробництва і реалізації цукру», як такого, що не виконав поставлених завдань.

Національна асоціація цукровиків України неодноразово наголошувала про важливість скасування квоти «А» та дерегуляцію ринку цукру в Україні, адже це не сприяє сталому функціонуванню бурякоцукрової галузі на ринкових засадах та перешкоджає її подальшому розвитку - прокоментувала керівник аналітичного відділу НАЦУ «Укрцукор» Руслана Бутило.

Читайте також: Україна у березні експортувала понад 47 тисяч тонн цукру

Вона зазначила, що законопроект був зареєстрований у ВРУ доволі давно.

«Ми дуже вдячні за те, що планується його розгляд на засіданні. Ми розраховуємо на підтримку та схвалення цього проекту в першому читанні» - сказала Бутило.

Як повідомлялось, законопроект №4532 «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких законів України щодо державного регулювання виробництва і реалізації цукру» був зареєстрований в парламенті 27 квітня 2016 року за підтримки профільного комітету, міністра та асоціації.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>