У комісії з добору членів НКРЕКП відхрестились від "незаконного втручання"

У комісії з добору членів НКРЕКП відхрестились від "незаконного втручання"

872
Ukrinform
Конкурсна комісія з добору членів Нацкомісії, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, не зафіксувала жодного факту незаконного втручання в свою діяльність.

Про це написала секретар комісії Світлана Голікова у Facebook. 

"Конкурсна комісія жодного разу, включаючи засідання 18 квітня, не встановила факту "незаконного втручання " у її діяльність, а жоден з членів комісії до цього часу не доводив до відома комісії такі факти", - наголосила Голікова.

Вона пояснила, що якщо рішення комісії про недопущення Дмитра Вовка чи Антона Гудаченка буде оскаржуватися у суді, то одним з аргументів позивача може стати те, що рішення приймалося під тиском з боку політиків - народних депутатів.

Голікова розповіла, що відповідно до ст.8 Закону про НКРЕКП "На засіданнях Конкурсної комісії як спостерігачі можуть бути присутні народні депутати України, представники Європейської Комісії, Секретаріату Енергетичного Співтовариства, інших міжнародних організацій, які співпрацюють з Україною у сферах енергетики та комунальних послуг, а також представники громадськості."

"Статус "спостерігача" законом не визначений, але КК погоджується з присутністю на засіданнях народних депутатів, експертів, представників ГО та, до речі, і самих кандидатів на посади членів НКРЕКП. Попередній досвід проведення відкритих слухань показав, що присутність та виступи нардепів не впливали на рішення КК", - додала Голікова.

Читайте також: Конкурсна комісія НКРЕКП вдруге "завернула" заявку Вовка

Як відомо, чинний голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Дмитро Вовк не був допущений до конкурсу на зайняття посади члена Нацрегулятора у зв'язку з відсутністю доказів наявності 5-ти річного досвіду у сфері енергетики. 18 квітня, після двогодинного обговорення, що проводила конкурсна комісія щодо заявки Вовка, жоден з п'яти членів не підтримав заявку Вовка.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>