Ринковий нагляд за будівництвом в Україні не працює - експерт

Ринковий нагляд за будівництвом в Україні не працює - експерт

921
Ukrinform
Відсутність належних стандартів та реального ринкового нагляду за будівництвом гальмує розвиток галузі.

Про це на відкритій галузевій нараді «Безпечність будівельних споруд: проблеми застарілої нормативної бази та фальсифікату в будівництві» сказала керівник сектору «Будівництво» BRDO Олена Шуляк, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Ми вже протягом не одного місяця спілкуємося з представниками різних асоціацій, говоримо про те, що потрібно зробити, і для цього ми тісно працюємо і з МЕРТ, і з Мінрегіоном. Але потрібно визнати, і факт лишається фактом, що ринковий нагляд не працює», - сказала Шуляк.

Читайте також: Проект "ProZorro.Продажі" став державним підприємством - МЕРТ

За її словами, недієвість механізмів ринкового нагляду в Україні, відсутність адекватної відповідальності органів сертифікації призвели до появи на ринку неякісних товарів та послуг.

«Заходи ринкового нагляду повинні бути постійні та системні, і ми дуже б хотіли, щоб до таких заходів залучались фахові експерти, експерти з професійних галузевих об'єднань та асоціацій для того, аби полегшувати роботу органів ринкового нагляду та знаходити недобросовісних постачальників, які постачають неякісну продукцію», - зауважила Шуляк.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>