Maersk не перевозитиме вантажі, пов'язані з компаніями під санкціями

Maersk не перевозитиме вантажі, пов'язані з компаніями під санкціями

Укрінформ
Світовий лідер в галузі контейнерних перевезень данська компанія Moller Maersk не перевозитиме вантажі, що мають відношення до компаній, які попали під американські санкції, або фізичних осіб.

Таке повідомлення перевізник розіслав клієнтам після запровадження нових антиросійських санкцій, повідомляє транспортний ресурс ЦТС з посиланням на Bloomberg.

"Данська компанія Moller Maersk, світовий лідер в галузі контейнерних перевезень не прийматиме платежі за перевезення вантажів, що мають відношення до компаній, які потрапили під американські санкції, або фізосіб", - йдеться у повідомленні.

Наголошується, що діючий режим санкцій забороняє використовувати американські судна і порти для перевезення вантажів, до яких мають відношення фігуранти "чорного списку".

Раніше включати у список санкцій компанії, причетні до будівництва Керченського моста, пообіцяв міністр інфраструктури України Володимир Омелян. Як повідомляв Укрінформ, у морський порт "Південний" 11 квітня зайшов контейнеровоз Maersk Klaipeda, який є найбільшим судном такого типу з тих, які коли-небудь заходили в порт.

Судно завдовжки 300 м було пришвартоване для обробки біля причалу №21 ТОВ "ТІС-Контейнерний термінал". Це перший суддозахід по лінії МЕ3 данської компанії Maersk на контейнерний термінал ТІС.

Як повідомив Укрінформ співвласник і генеральний директор ТІС Андрій Ставніцер, інвестиції компанії у розвиток інфраструктури контейнерного терміналу дадуть змогу українському виробнику потрапити на найбільші світові ринки.

"Виробник масла з Миколаєва може прийти в ТІС, і отримати вигідний і якісний сервіс. Ми заберемо вантаж у максимально зручному місці, акуратно і швидко доставимо його до судна і відправимо в Індію, Туреччину або ОАЕ, а звідти вже набагато зручніше потрапити і до Китаю і в інші країни Азії. Це колосальна робота, і я вдячний Maersk за те, що вони разом з нами", - сказав Ставніцер.

Читайте також: Омелян: на компанії–будівельники Керченського моста чекають санкції

Він зазначив, що Maersk Ukraine щороку забезпечує Україні потік контейнерів на рівні 200 тис. TEU. Це менш як 1% від загального обсягу перевезень компанії по всьому світу, але оператор розраховує на збільшення вантажопотоку.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-