Конвертер «Азовсталі» достроково зупинили на ремонт - ЗМІ

Конвертер «Азовсталі» достроково зупинили на ремонт - ЗМІ

1809
Ukrinform
Металургійний комбінат «Азовсталь» пересунув терміни планово-попереджувального ремонту конвертера №2 і достроково зупинив агрегат.

Про це Маріупольському сайту 0629 повідомили у прес-службі Метінвесту.

Як зазначає ЗМІ, проблеми з конвертерним цехом "Азовсталі" загострилися останні два тижні. "Маріупольці масово скаржилися в ЗМІ та соцмережах на бурий дим над меткомбінатом, а вимірювальні прилади, встановлені нашим сайтом на Лівому березі, щодня фіксували багатократні пікові перевищення ГДК пилу", - йдеться у повідомленні.

У Метінвесті прийняли рішення відреагувати на масові звернення жителів і здійснити заходи, щоб зупинити екологічне свавілля.

Читайте також: Метінвест припинив експорт прокату до ЄС через введення мита

"Впродовж ремонтної кампанії буде проведено повну ревізію технологічного устаткування, датчиків і автоматизованих систем, а також заміну ряду вузлів. Особливу увагу буде приділено газоочищенню. Після відновлення її проектних параметрів і завершення комплексу ремонтних робіт конвертер знову буде запущений", - йдеться у повідомленні прес-служби Метінвесту.

За її інформацією, у вересні 2018 р. стартує також капітальний ремонт конвертера №1, у рамках якого замінять корпус агрегату і внесуть конструкційні зміни для подальшої установки системи відведення і очищення неорганізованих викидів. Інвестиції в проект становитимуть 190 млн грн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>