Україна і Туреччина активізують реалізацію спільних проектів в енергетиці та авіації

Україна і Туреччина активізують реалізацію спільних проектів в енергетиці та авіації

Фото
Укрінформ
Україна і Туреччина готові активізувати реалізацію спільних проектів в найбільш затребуваних сферах – енергетичній, авіаційній та сфері військово-технічної співпраці.

Про це йшлося під час зустрічі Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з міністром внутрішніх справ Турецької Республіки Сулейманом Сойлу, повідомляється на Урядовому порталі.

"Наші відносини є доволі активними, Туреччина є нашим стратегічним партнером. І посилення співробітництва у торговельно-економічній сфері є однією з ключових передумов успішного розвитку стратегічного партнерства", - сказав Гройсман.

Глава уряду наголосив, що конструктивна позиція Анкари щодо підтримки територіальної цілісності України, невизнання окупації Криму та захисту прав та інтересів громадян України - кримських татар – дуже важлива для Києва. І так само важливо намагання обох сторін посилити економічний аспект співпраці.

У свою чергу глава МВС Туреччини підкреслив, що "наші відносини з Україною базувалися і базуються на партнерстві та солідарності". "Ми живемо в непростий період, коли треба міцно стояти на ногах і бути разом. Ми маємо продовжувати нашу співпрацю", - сказав Сойлу.

Зазначається, що переговори відбулися в рамках роботи Київського безпекового форуму, який є великим міжнародним майданчиком для обговорення найбільш актуальних питань розвитку України і всього регіону.

Читайте також: Товарообіг між Україною і Білоруссю торік збільшився майже на 20%

Як повідомлялося, у 2017 році товарообіг між Україною та Туреччиною зріс на 20,1% і досяг $3,78 млрд з позитивним сальдо у $1,26 млрд. Цими днями в Анкарі проходить засідання Міжурядової українсько-турецької комісії з торговельно-економічного співробітництва, там будуть напрацьовані практичні рішення для подальшого розвитку торговельних та економічних відносин.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-