В Україні з використанням Blockchain уже продали активів на мільярд

В Україні з використанням Blockchain уже продали активів на мільярд

Укрінформ
OpenMarket (ДП "СЕТАМ" Міністерства юстиції України), перший у світі онлайн-аукціон з використанням технології Blockchain, з вересня по квітень продав майна на понад 1 млрд грн.

Про це повідомляється на офіційному сайті ДП "СЕТАМ".

Зокрема, в повідомленні зазначається, що 6 вересня 2017 року відбувся перший в світі аукціон, що використовує інноваційну криптографічну технологію Blockchain, яку впровадило державне підприємство "СЕТАМ".

"Від початку використання блокчейну ми відчули зростання довіри клієнтів до наших аукціонів. Ми уклали угоди з багатьма органами місцевого самоврядування та банками й провели багато успішних торгів", - підкреслив генеральний директор ДП "СЕТАМ" OpenMarket Віктор Вишньов. 

За його словами, станом 5 квітня, через 8 місяців, було проведено торгів на загальну суму 1 023 138 965 грн.

Blockchain є сучасною технологією розподільних даних, ідея якої полягає у функціонуванні без централізованого керівництва.

Читайте також: OpenMarket продає майно Іллічівського заводу на 247 мільйонів

Використання забезпечує можливість функціонування систем без посередників, що дозволяє підвищити швидкість транзакцій, суттєво зменшити витрати та запобігти корупції.

Захист та збереження даних здійснюється за допомогою потужних криптографічних алгоритмів.

"Окремо хотілося б подякувати нашим партнерам, що допомагали нам у впровадженні інновацій: Міністерству юстиції України, компанії BitFury, Державному агентству з питань електронного урядування, "Фонду Східна Європа",  - додав Вишньов.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-