Гройсман хоче посилити закон про

Гройсман хоче посилити закон про "маски-стоп"

Укрінформ
Ухвалений Верховною Радою за ініціативою уряду закон про захист бізнесу має бути посилений новими законодавчими ініціативами - в контексті встановлення відповідальності контролерів за перевищення своїх повноважень.

Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час першого засідання Міжвідомчої комісії з питань забезпечення дотримання правоохоронними органами прав та законних інтересів осіб, повідомляється на Урядовому порталі.

«Закон покликаний навести лад у відносинах між правоохоронною системою та бізнесом. Наш пріоритет – покращувати умови життя, але це можливо за умов розвитку економіки та підприємництва», - сказав Гройсман.

Він підкреслив, що ключове завдання нової комісії, до якої увійшли переважно представники ділових асоціацій та Офісу бізнес-омбудсмена, – розгляд всіх випадків тиску на бізнес. «Перевищення повноважень - ми будемо давати свої висновки і будемо звертатися до правоохоронних органів, аби вони приймали кадрові рішення щодо нечесних працівників», - сказав Гройсман. Але, наголосив він, будуть вимоги й до бізнесу – «чесний бізнес, чесна сплата податків». «Цей баланс треба зберегти», - додав він.

Читайте також: Гройсман розповів представникам Європарламенту про амбітні економічні плани

Глава уряду також зауважив, що проблемою тиску на бізнес «ніхто й ніколи не займався за всі роки незалежності». «Тож завдання - навести порядок і захистити тих, хто створює нові робочі місця», - сказав Прем’єр-міністр.

Він запропонував підприємцям до наступного засідання комісії окреслити випадки тиску на бізнес, аби можна було ухвалити конкретні рішення щодо подальших дій.

Як повідомлялося, Верховна Рада у листопаді 2017 року ухвалила підготовлений урядом закон № 7275 щодо протидії тиску на бізнес.

Ключові новації документа – обов'язкова відеофіксація при проведенні обшуків. Також недопустимими вважаються докази, отримані під час обшуку, на який не було допущено захисника.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-