Глава Ощадбанку пояснив, чому закривають деякі відділення

Глава Ощадбанку пояснив, чому закривають деякі відділення

Укрінформ
Державний Ощадбанк продовжить закривати відділення, які є економічно неефективними.

Про це заявив глава правління фіну станови Андрій Пишний в інтерв’ю Економічній правді.

"Головний критерій - економічна ефективність та економічна обгрунтованість нашої присутності в тому чи іншому регіоні. Ми розуміємо, що оскільки банк продовжує процес модернізації, то філіал - це точка, куди повинні бути направлені інвестиції, щоб її розвивати", - сказав він.

За словами Пишного, мережа відділень Ощадбанку продовжить скорочуватися.

"Абсолютно вся мережа філій, яка підпадатиме під скорочення, є економічно неефективною. Левова частка відділень Ощаду знаходиться в сільській місцевості. Надалі відбуватиметься не просто механічне скорочення, а оптимізація мережі із застосуванням принципів геомаркетингу, які визначають оптимальне місцезнаходження відділення з точки зору бізнесу", - заявив глава правління Ощадбанку.

За його словами, відділення нового формату показують набагато кращі економічні результати.

"За три роки ми створили 600 відділень нового формату. В деяких випадках їхня ефективність вища удвічі. В середньому в системі вони працюють на 40% краще, ніж філії традиційного формату", - сказав Пишний.

Читайте також: Іноземці зможуть сплачувати за електронні візи в Україну завдяки Ощадбанку

Він додав, що рішення про закриття відділення приймається після комунікації з місцевими органами влади.

"Ми пояснюємо свою аргументацію і кажемо: дивіться, якщо вам потрібно, щоб тут функціонувало відділення, і ви вважаєте, що воно вам конче потрібно, ми б хотіли, щоб в цьому відділенні обслуговувалися клієнти, селянські й фермерські господарства, бюджетні організації. Дайте нам щонайменшу підставу залишитися там. У 3/4 випадків – це безрезультатно. Ми ухвалюємо рішення про закриття філій", - заявив він.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-