Провідні білоруські виробники представлять свою продукцію на виставці у Києві

Провідні білоруські виробники представлять свою продукцію на виставці у Києві

Укрінформ
Виставка провідних білоруських виробників "Зроблено в Білорусі" відкриється 10 квітня  у київському Міжнародному виставковому центрі. 

Про це заявив на прес-конференції у понеділок, 2 квітня, посол Білорусі в Україні Ігор Сокол, повідомляє кореспондент Укрінформу. 

"10-14 квітня у Міжнародному виставковому центрі на Броварському проспекті проходитиме виставка "Зроблено в Білорусі". Для участі в ній станом на сьогодні зареєструвалося 53 білоруські підприємства, які представлятимуть усі основні галузі економіки Республіки Білорусь  - це і промисловість, і сільське господарство, і нафтохімія, легка промисловість, послуги представлятиме  національне туристичне агентство", - сказав Сокол. 

Він нагадав, що за підсумками офіційного візиту президента Білорусі Олександра Лукашенка до України в липні минулого року було досягнуто домовленості про проведення восени цього року в Гомелі Форуму регіонів Білорусі і України.  

"Виставка  білоруських виробників у Києві - це перший крок до того масштабного заходу, який проходитиме під егідою глав держав і за їх безпосередньої участі", -  зазначив дипломат. 

Посол акцентував,  що президенти України і Білорусі поставили завдання досягти рекордного рівня товарообігу 2012 року, який тоді становив 8 млрд  доларів, а наразі зменшився до 4, 6 млрд доларів, тож виставка і майбутній осінній форум мають відкрити нові можливості для двосторонньої співпраці.

"Ми знаємо про процеси бюджетної децентралізації в Україні, що основні кошти знаходяться в регіонах, що регіони є  основними рушіями проведення різноманітних реформ, в тому числі інфраструктурних, тому ми націлені на те, що основними відвідувачами і основними споживачами продукції, представленої на виставці, будуть регіони України", - зазначив Сокол.

Читайте також: Товарообіг між Україною і Білоруссю торік збільшився майже на 20 відсотків

У цьому контексті він поінформував, що надіслав запрошення відвідати виставку членам уряду України і губернаторам усіх областей, і від декого з них уже отримав позитивні відповіді. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-