Півтори тисячі на корову: селянам продовжили термін подання документів

Півтори тисячі на корову: селянам продовжили термін подання документів

3925
Ukrinform
Рішенням уряду подовжено термін подання документів до 1 травня для отримання 1500 гривень на корову в рік.

Про це повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

"Пролонгація термінів надасть можливість скористатися державною підтримкою максимальній кількості аграріїв. Відповідні зміни були внесені до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що відтепер, для отримання дотації за корів аграрії, які є юридичними особами, подають до 1 травня (станом на 1 січня) та до 1 жовтня (станом на 1 липня) до Мінагрополітики такі документи: заявку (в електронному та паперовому вигляді) також довідку про відкриття поточного рахунка, видану банком, копію звіту про стан тваринництва (форма 24-сг) станом на 1 січня та 1 липня поточного року і довідку, чинну на дату подання заявки, про відсутність заборгованості з податків і зборів.

Додається, що комісія Мінагрополітики до 15 травня та до 15 жовтня поточного року на підставі поданих документів визначає обсяг дотації за утримання корів за кожним суб’єктом господарювання та приймає рішення про включення їх до реєстру. Міністерство протягом п’яти робочих днів затверджує розподіл бюджетних коштів між суб’єктами господарювання та не пізніше 5 червня та 5 листопада поточного року спрямовує відповідні суми на їх банківські рахунки. Дотація на корову в рік сплачується двома частинами по 750 гривень.

Як повідомлялося, дотація за утримання корів надаватиметься двічі на рік на безповоротній основі суб’єктам господарювання (юридичним особам) за кожну наявну на 1 січня та 1 липня поточного року корову в розмірі 1,5 тис. грн на одну голову, двома рівними частинами по 750 грн за півріччя.

Передбачена дотація на молодняк ВРХ, який на момент подання відповідних документів досяг певного віку, у розмірі:

300 грн за голову — за молодняк віком від 1 до 5 місяців;

1000 грн за голову — за молодняк віком від 5 до 9 місяців;

2500 грн за голову — за молодняк віком від 9 до 12 місяців.

Читайте також: В Україні поголів’я свиней та корів скоротилось, а птиці зросло - Держстат

У подальшому бюджетна дотація за молодняк, що народився в господарствах фізичних осіб, виплачується за збереження молодняка в розмірі:

700 грн за нступні 4 місяці утримання молодняка віком від 5 до 9 місяців;

1500 грн за нступні 4 місяці утримання молодняка віком від 9 до 12 місяців.

Це передбачено порядком розподілу 6,3 млрд грн для агросектору, який уряд планує оприлюднити найближчим часом.

Раніше граничний термін подання документів був 1 квітня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>