Суд відхилив позов до НБУ по справі Діамантбанку

Суд відхилив позов до НБУ по справі Діамантбанку

537
Ukrinform
У Київському апеляційному суді не задовольнили позов до Національного банку, пов'язаний з неплатоспроможним ПАТ "Діамантбанк".

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

"Київський апеляційний адміністративний суд 27 березня 2018 року залишив без задоволення апеляційну скаргу ТОВ "БНС Трейд" на ухвалу Окружного адміністративного суду міста Києва від 18 січня 2018 року. В ухвалі йшлося про залишення без розгляду позову ТОВ "БНС Трейд" до Національного банку України про визнання протиправною бездіяльність регулятора по відношенню до ПАТ "Діамантбанк", - йдеться в повідомленні.

У регуляторі зазначають, що протягом 2014-2018 років Національний банк виграв 66  судових процесів, у яких позивачі вимагали визнати протиправною бездіяльність регулятора по відношенню до банків, визнаних неплатоспроможними чи ліквідованих. Проте 88 справ наразі ще перебувають на розгляді у судах різних інстанцій.

Читайте також: Фонд гарантування розпочав ліквідацію Діамантбанку

Як повідомлялось раніше, ПАТ "Діамантбанк" було віднесено до категорії неплатоспроможних 24 квітня 2017 року через те, що банк не забезпечив виконання заходів, передбачених планом реструктуризації, внаслідок чого не досяг мінімального значення нормативу достатності регулятивного капіталу. А  22 червня 2017 року НБУ прийняв рішення щодо відкликання банківської ліцензії та ліквідацію ПАТ "Діамантбанк".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>