Рахункова палата торік виявила порушень на 23 мільярди

Рахункова палата торік виявила порушень на 23 мільярди

Укрінформ
У Рахунковій палаті відбулося перше спільне засідання Рахункової палати та Комітету з питань бюджету Верховної Ради України, на якому було обговорено проект Звіту за 2017 рік.

Про це повідомляється на сайті Рахункової палати.

«Відповідно до Закону України «Про Рахункову палату», інституція щороку до 1 травня готує та подає Верховній Раді України Звіт про свою діяльність за попередній рік, який містить основні результати діяльності Рахункової палати, приклади системних порушень, виявлених у ході здійснення контрольно-аналітичних та експертних заходів. За 2017 рік Рахунковою палатою перевірено 635 об'єктів, підготовлено та затверджено 95 звітів. Виявлено порушень та недоліків на суму майже 23 млрд грн», - йдеться в повідомленні.

У Рахунковій палаті зазначають, що обсяг перевірених державних коштів майже 504 млрд грн. Кожен аудитор в середньому перевірив майже 1,8 млрд грн державних коштів. Одним аудитором було виявлено порушень та недоліків на суму 82,3 млн грн.

Читайте також: Держстат: Реальний ВВП України у 2017 році зріс на 2,5%

У Рахунковій палаті зауважили, що Верховною Радою їх пропозиції враховано у 9 законах та 8 законопроектах, Кабінетом міністрів - у 17 постановах та 13 розпорядженнях. Разом з тим, передано до Генеральної прокуратури України 20 матеріалів, Національної поліції та її територіальних органів 14 матеріалів та Служби безпеки України 4 матеріали.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-