Україна і Катар підписали низку угод про співпрацю та сприяння інвестиціям

Україна і Катар підписали низку угод про співпрацю та сприяння інвестиціям

Укрінформ
Україна та Катар підписали низку угод про економічне, торговельне співробітництво та сприяння інвестиціям.

Документи було підписано у рамках офіційного візиту Президента Петра Порошенка до Держави Катар, повідомляє прес-служба глави держави. 

“За результатами переговорів Президента України Петра Порошенка та Еміра Держави Катар шейха Таміма бін Хамада Аль Тані підписано низку документів”, - ідеться в повідомленні.

Зокрема, між урядами країн було підписано Угоду про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи.

Також підписано міжурядову Угоду про створення Спільної комісії з економічного, торговельного і технічного співробітництва.

“Підписання документа дозволить започаткувати ефективний та дієвий механізм узгодження дій обох сторін у контексті розвитку та поглиблення взаємодії у торговельній та економічній сферах, а також моніторингу практичної реалізації відповідних домовленостей”, - розповіли в АП.

Читайте також: Україна і Катар цьороріч проведуть міжурядову комісію з економічної співпраці

Крім того, підписана Угода між урядами України і Катару про сприяння та взаємний захист інвестицій.

Також було підписано Меморандум про взаєморозуміння між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та «Університетом Катару».

Як зауважили в АП, документ сприятиме налагодженню практичної співпраці між провідними навчальними закладами України та Катару, активізації студентських контактів, обміну досвідом між викладачами та науковцями тощо.

Як повідомляв Укрінформ, 20 березня Президент України Петро Порошенко перебуває з офіційним візитом у Державі Катар. Глава держави вже зустрівся з еміром Катару шейхом Тамімом бін Хамада Аль Тані, прем'єр-міністром шейхом Абдуллою бін Насером бін Халіфою Аль Тані та взяв участь у відкритті виставки AGRITEQ-2018 у Катарі, де представлена українська експозиція.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-