Україна і Катар цьороріч проведуть міжурядову комісію з економічної співпраці

Україна і Катар цьороріч проведуть міжурядову комісію з економічної співпраці

Укрінформ
Україна і Катар позитивно оцінили активний розвиток торговельно-економічної співпраці і домовились провести у 2018 році міжурядову комісію з економічного співробітництва.

Про це повідомляє прес-служба Глави держави за результатами зустрічі Президента України Петра Порошенка  з прем’єр-міністром, міністром внутрішніх справ Катару шейхом Абдуллою бін Насером бін Халіфою Аль Тані.

"Співрозмовники домовились провести у 2018 році міжурядову комісію з економічного співробітництва", - йдеться у повідомленні.

Як поінформували у прес-службі, сторони позитивно оцінили помітну інтенсифікацію українсько-катарських відносин та активний розвиток торговельно-економічної співпраці. Було також констатовано наявність суттєвого потенціалу для подальшого поглиблення двостороннього співробітництва у багатьох сферах.

Читайте також: Порошенко закликав кувейтський бізнес інвестувати в Україну

У ході переговорів сторони, зокрема, відзначили появу на катарському ринку різноманітних товарів агропромислового комплексу України та виробів вітчизняної металургії. Також обговорено можливість реалізації українськими компаніями інфраструктурних проектів у рамках підготовки Катару до проведення Чемпіонату світу з футболу 2022 року.

Президент України та прем’єр-міністр Катару високо оцінили важливість низки двосторонніх угод, які будуть підписані сьогодні та сприятимуть активізації торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва.

Як повідомляв Укрінформ, 20 березня  Президент України Петро Порошенко перебуває з офіційним візитом у  Державі Катар.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-