Порошенко запросив кувейтський бізнес узяти участь у приватизації в Україні

Порошенко запросив кувейтський бізнес узяти участь у приватизації в Україні

Укрінформ
Президент України Петро Порошенко під час зустрічі з прем’єр-міністром Кувейту шейхом Джабером Аль-Мубараком Аль-Хамадом Ас-Сабахом запросив бізнес цієї країни до участі у приватизації українських держпідприємств.

Про це повідомляє офіційне інтернет-представництво глави держави.

"Петро Порошенко поінформував кувейтську сторону про можливості її залучення до реалізації взаємовигідних проектів на території України, зокрема у сферах сільського господарства та енергетики, а також запросив кувейтський бізнес до участі у процесі приватизації державних підприємств", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, під час зустрічі обговорювалися можливості активізації співпраці за перспективними напрямами в торговельно-економічній, енергетичній та військово-технічній сферах, і окрему увагу було приділено питанням подальшого розширення інвестиційного співробітництва між Україною і Кувейтом.

Співрозмовники домовились провести засідання міжурядової комісії у Києві у 2018 році.

Сторони також привітали домовленості щодо значного спрощення візового режиму між двома країнами.

Президент подякував за підтримку Державою Кувейт суверенітету та територіальної цілісності України.

Порошенко запросив прем'єр-міністра Кувейту відвідати Україну з візитом.

Читайте також: Українці зможуть отримувати візи в аеропорту Кувейту

Як повідомлялося, Президент України 18-19 березня здійснює державний візит до Кувейту. Під час переговорів Порошенка з еміром Держави Кувейт було досягнуто домовленості щодо спрощення візового режиму на основі взаємності та включення України до переліку держав, громадянам яких візи оформлюються в міжнародному аеропорту Кувейту або в електронному вигляді. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-