У 13 областях України у січні-лютому зріс індекс сільгосппродукції - Держстат

У 13 областях України у січні-лютому зріс індекс сільгосппродукції - Держстат

Укрінформ
Загалом індекс сільськогосподарської продукції у січні-лютому 2018 року порівняно із аналогічним періодом минулого року становить 99,7%.

Про це йдеться в експрес-випуску Державної служби статистики України.

«У січні-лютому 2018 р. індекс сільськогосподарської продукції порівняно із січнем-лютим 2017р. становив 99,7%», - йдеться в експрес-випуску.

Згідно з даними Держстату, індекс продукції сільськогосподарських підприємств за 2 місяці 2018 року до відповідного періоду минулого року зріс на 2,1%.

Індекс продукції господарств населення за звітний період на 3% нижчий, ніж у січні-лютому 2017 року.

Як свідчать дані, у регіональному розрізі найнижчий індекс сільськогосподарської продукції господарств усіх категорій зафіксовано у Луганській області — 86,8%, у Хмельницькій — 90,6%, у Черкаській — 93,3%.

Водночас у тринадцяти областях України індекс сільгосппродукції зріс, зокрема, найбільше в Київській області — на 7%, у Херсонській — на 6,9%, у Вінницькій — на 5,1%.

Читайте також: Інфляція в Україні сповільнюється - Держстат

У Держстаті зазначають, що дані охоплюють усі регіони України, крім тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим і м. Севастополя, а також частини зони проведення антитерористичної операції.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-