У НБУ анонсували цьогорічне стрес-тестування для 25 банків

У НБУ анонсували цьогорічне стрес-тестування для 25 банків

Укрінформ
Стрес-тестуванню у 2018 році підлягають 25 банків, які є найбільшими за середнім значенням двох показників: зважених на ризик активів та депозитів фізичних осіб.

Про це повідомляє прес-служба НБУ

«Об'єктами стрес-тестування стануть 25 банків. Це установи, які є найбільшими за середнім значенням двох показників: зважених на ризик активів та депозитів фізичних осіб. На них сукупно припадає 93% активів банківського сектору», - йдеться в повідомленні.

Відповідно до зазначених критеріїв, у 2018 році це такі банки: Приватбанк,  Ощадбанк, Укрексімбанк, Райффайзен Банк Аваль, Альфа-Банк, Укргазбанк, ПУМБ, УкрСиббанк, Сбербанк, Укрсоцбанк, ОТП Банк, Банк Південний, Креді Агріколь Банк, Промінвестбанк, Таскомбанк, Прокредит Банк, Кредобанк, ВТБ Банк, Банк Кредит Дніпро, Мегабанк, Банк Восток, А - Банк, Ідея Банк, Універсал Банк, Банк Інвестицій та Заощаджень. 

Читайте також: Гонтарева запевняє, що банківська система прозора на 100%

Банки, які за підсумками оцінки стійкості матимуть потребу в капіталі, повинні будуть до кінця року розробити та виконати програму капіталізації або план заходів для підтримки або відновлення рівня капіталу. Результати оцінки стійкості будуть оприлюднені до кінця року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-