Петренко сказав, коли з’явиться антирейтинг підприємств-боржників

Петренко сказав, коли з’явиться антирейтинг підприємств-боржників

647
Укрінформ
На початку квітня Міністерство юстиції України опублікує антирейтинг підприємств, які мають заборгованості з виплати заробітної плати.

Про це повідомив міністр юстиції України Павло Петренко в коментарі Укрінформу.

«Ми його (антирейтинг підприємств, які мають заборгованість із виплати заробітної плати - ред.) поки що не опублікували, з початку квітня опублікуємо», - сказав Петренко.

Він додав, що у сформованому антирейтингу - десятки підприємств-боржників із усієї України.

"На початок року було півмільярда гривень заборгованості - це за рішеннями судів, по яких уже стягується борг Державною виконавчою службою", -  зазначив Петренко.

Він зазначив, що заборгованість підприємств перед своїми працівниками - "велика системна проблема".

"Ми домовилися з Прем'єр-міністром, що мобільні групи і штаби, які зараз працюють по аліментах, вони в тому ж складі "переключаться" з квітня на роботу по стягненню заборгованості по заплатах", - зауважив міністр.

Як повідомили в прес-службі відомства, станом на 1 березня 2018 року на виконанні в органах Державної виконавчої служби знаходиться 15,6 тис. виконавчих документів на суму 371, 8 млн грн.

Читайте також: Мін'юст хоче збільшити мінімальний розмір аліментів

Найбільшими боржниками, за інформацією прес-служби, є  Харківське державне авіаційне виробниче підприємство із заборгованістю  73,4 млн грн,  ДП «Суднобудівний завод імені 61 Комунара» - 30,1 млн грн та ПАТ «Футбольний клуб «Металіст» - 28,6 млн грн.

Окрім того, у Мін'юсті зазначають, що  з підприємств державної форми власності на виконанні перебуває 9 тис. виконавчих документів на суму 185,1 млн грн.

У Мін'юсті повідомляють, що загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати в Україні становить 2,5 млрд грн, при цьому наголошують, що сума невиплаченої заробітної плати, яка не пред'явлена до стягнення в органи державної виконавчої служби, дорівнює близько 2 млрд грн.

Як повідомлялося, міністр юстиції Петренко раніше зазначив, що Мін'юст планує з  квітня почати стягнення заборгованостей з виплати зарплати за схемою роботи мобільних груп і штабів зі стягнення заборгованостей з аліментів.

Окрім того, заступник міністра юстиції Світлана Глущенко повідомила про сформований антирейтинг підприємств, які мають заборгованості перед своїми працівниками з виплати заробітної плати.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-