України й Узбекистан обмінюватимуться інформацією про фінансові операції

України й Узбекистан обмінюватимуться інформацією про фінансові операції

Укрінформ
Підписано Меморандум про взаєморозуміння між Держфінмоніторингом України та Підрозділом фінансової розвідки Узбекистану, у рамках якого відомства обмінюватимуться інформацією про фінансові операції.

Про це повідомляє прес-служба Держфінмоніторингу. 

"Голова Державної служби фінансового моніторингу України Ігор Черкаський підписав з головою Департаменту боротьби з податковими, валютними злочинами і легалізацією злочинних доходів при Генеральній прокуратурі Республіки Узбекистан Меморандум про взаєморозуміння щодо співробітництва у сфері протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення", - зазначається в повідомленні.

Читайте також: Запорізький податківець узявся за 250 тисяч "владнати" результати перевірки

Так, текст укладеної угоди передбачає обмін між Держфінмоніторингом і Підрозділом фінансової розвідки Республіки Узбекистан інформацією про фінансові операції, які можуть бути пов'язані з підозрою у легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванні тероризму та фінансуванні розповсюдження зброї масового знищення.

Наразі Держфінмоніторингом було укладено 75 міжнародних угод щодо співробітництва з підрозділами фінансової розвідки іноземних держав.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-