МАГАТЕ провело неоголошену інспекцію на Рівненській АЕС

МАГАТЕ провело неоголошену інспекцію на Рівненській АЕС

Укрінформ
На Рівненській АЕС 28 лютого проведено неоголошену інспекцію МАГАТЕ, яка передбачала повний доступ інспекторам агентства на майданчик станції протягом 2-х годин.

Про це повідомляє НАЕК "Енергоатом". 

"28 лютого 2018 року на Рівненській АЕС проведено неоголошену інспекцію МАГАТЕ у відповідності до Угоди між Україною та МАГАТЕ про застосування гарантій у зв'язку з Договором про нерозповсюдження ядерної зброї. Процедура неоголошеної інспекції передбачає надання доступу інспекторам агентства на майданчик протягом 2-х годин з моменту офіційного повідомлення про інспекцію", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що у процесі роботи інспекторів МАГАТЕ було перевірено документацію щодо обліку та контролю ядерних матеріалів та проведено перевірку сховища свіжого палива блоків №3 та №4.

Додатково інспектори МАГАТЕ відвідали залізничні під’їзди та транспортний коридор до сховища свіжого палива на майданчику АЕС.

Читайте також: Безпеку Рівненської АЕС перевірять на відповідність новим порадам МАГАТЕ

Рівненська атомна електростанція (РАЕС) розташована на північному заході Рівненської області в м. Вараш. На РАЕС експлуатуються чотири енергоблоки сумарною потужністю 2 835 МВт: блок №1 (ВВЕР-440) потужністю 420 тис. кВт з 1980 року, блок №2 (ВВЕР-440) потужністю 415 тис. кВт з 1981 року, блок №3 (ВВЕР-1000) потужністю 1 млн кВт з 1986 року, блок №4 (ВВЕР-1000) потужністю 1 млн кВт з 2004 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-