На Вінниччині капітальні інвестиції зросли торік на 40%

На Вінниччині капітальні інвестиції зросли торік на 40%

Укрінформ
Обсяги капітальних інвестицій на Вінниччині у січні-грудні 2017 року зросли на 40% до до 11,08 млрд грн.

Про це повідомляє Головне управління статистики у Вінницькій області.

«У січні-грудні 2017 року підприємствами та організаціями за рахунок усіх джерел фінансування освоєно 11080,3 млн грн капітальних інвестицій, що у порівнянних цінах на 40,0% більше від обсягу капітальних інвестицій за відповідний період попереднього року. У розрахунку на одну особу освоєно 6972,3 грн капітальних інвестицій», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що головним джерелом фінансування капітальних інвестицій залишаються власні кошти підприємств та організацій, за рахунок яких освоєно 67,2% загального обсягу. Частка залучених та запозичених коштів, а саме кредитів банків та інших позик, становила 3,1%. За рахунок державного та місцевих бюджетів освоєно 17,6% капітальних інвестицій.

Читайте також: Гройсман: На розвиток регіонів цьогоріч виділили 11 мільярдів

Найвагомішу частку капітальних інвестицій (98,9% загального обсягу) освоєно у матеріальні активи, з яких у будівлі та споруди – 35,8% усіх інвестицій, у машини, обладнання та інвентар і транспортні засоби – 58,9%. У нематеріальні активи вкладено 1,1% загального обсягу капітальних інвестицій.

У капітальний ремонт активів спрямовано 699,2 млн грн капітальних інвестицій (6,3% від загального обсягу).

Найбільше (35,3%) капітальних інвестицій області освоєно підприємствами м. Вінниці –  3908,4 млн грн.

Частка Вінниччини у загальнодержавному обсязі капіталовкладень становила 2,7%. За цим показником серед регіонів України Вінницька область займає десяте місце, а за темпом приросту – п’яте місце.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-