Кабмін сьогодні розгляне законопроекти про захист від демпінгового імпорту

Кабмін сьогодні розгляне законопроекти про захист від демпінгового імпорту

Укрінформ
Кабінет міністрів на засіданні в середу розгляне низку законопроектів про захист від демпінгового та субсидованого імпорту, а потім направить їх на розгляд Верховної Ради.

Як зазначається в порядку денному, оприлюдненому на Урядовому порталі, представлятиме проекти законів перший віце-прем’єр-міністр — міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів.

Він також презентує законопроекти про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері торговельного захисту та про зміни до Митного кодексу щодо торговельного захисту.

Кубів ініціюватиме внесення змін до деяких законодавчих актів щодо поліпшення інвестиційного клімату в Україні.

Віце-прем’єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко представить колегам зміни до порядку розподілу коштів, що надходять на поточні рахунки зі спеціальним режимом використання для проведення розрахунків із постачальником природного газу, на якого покладено спеціальні обов'язки.

Читайте також: На ринку курячих яєць України підозрюють картельну змову

Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик ініціюватиме зміни до правил роздрібної торгівлі нафтопродуктами та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету міністрів України. Також планується врегулювати деякі питання державного підприємства „Енергоринок".

Окрім того, урядовці мають намір затвердити технічний регламент безпечності іграшок та ухвалити низку інших важливих рішень.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-