Уряд компенсуватиме фермерам частину витрат на українське насіння - Мінагро

Уряд компенсуватиме фермерам частину витрат на українське насіння - Мінагро

Укрінформ
Компенсація вартості насіння української селекції є одним із напрямків програми державної підтримки. 

На цьому наголосив заступник міністра аграрної політики та продовольства Віктор Шеремета під час відкриття насіннєвого Форуму 2018, повідомляє прес-служба Мінагрополітики

«Галузь насінництва є важливою складовою розвитку агропромислового комплексу. Селекції і генетиці насіння ми завдячуємо успіхам у високій врожайності, валовому зборі зернових та експорті. Щоб розвивати цю галузь, робити її конкурентоздатною, а заразом підтримувати малих фермерів, уряд надаватиме компенсацію за придбання насіннєвого матеріалу», - зауважив Шеремета.

За його словами, механізм надання коштів перебуває на фінальній стадії погодження, але вже сьогодні фермери можуть закуповувати українське сертифіковане насіння, щоб отримати компенсацію. 

"Після посівної, складання відповідного акту посіву та оформлення всіх необхідних документів фермер отримає компенсацію протягом двох місяців. Документи будуть розглядатися двічі на рік – після весняної та осінньої посівної", - деталізував урядовець.

Читайте також: В України гарні перспективи на ринках органічної продукції - Мінагро

Насіннєвий форум 2018 організовано асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу» спільно з Американською торговельною палатою в Україні, асоціацією «Українське насіннєве товариство» та асоціацією «Насіннєва асоціація України» за підтримки Мінагрополітики. Участь у заході взяли представники Мінагрополітики, Держпродспоживслужби, Українського інституту експертизи сортів рослин, профільні організації, асоціації, ЗМІ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-