У МЕРТ готові прислухатись до потреб бізнесу та допомогти у відносинах з ЄС

У МЕРТ готові прислухатись до потреб бізнесу та допомогти у відносинах з ЄС

1822
Укрінформ
У Міністерстві економічного розвитку і торгівлі готові прислухатись до бізнесу та допомагати у відносинах з ЄС у взаємній інтеграції чи реалізації умов угоди про асоціацію.

Про це на Європейському регіональному форумі "Український бізнес в системі європейських ланцюгів доданої вартості та створенні нових потоків цінностей" у рамках European Union Industry Day сказав заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Мені не дуже подобається позиція, коли бізнес звертається до держави з концепцією: визначте концепцію розвитку, скажіть нам, що робити. Я вважаю, що діалог має бути навпаки. Ми готові слухати від бізнесу, що він хоче по тій чи іншій індустрії і де ми можемо допомогти у відносинах з ЄС, у нашій взаємній інтеграції чи реалізації умов угоди про асоціацію», - сказав Нефьодов.

Читайте також: МЕРТ пропонує формульне ціноутворення при закупівлях нафтопродуктів - Нефьодов

Він нагадав, що у 2017 році експорт товарів з України збільшився на 19%, і відбувається переорієнтація українських виробників з країн СНД на європейський ринок.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-