Україна презентуватиме національний стенд на ЕКСПО-2020 у Дубаї

Україна презентуватиме національний стенд на ЕКСПО-2020 у Дубаї

Укрінформ
Кабінет міністрів України ухвалив ініційоване Мінекономрозвитку рішення для підготовки участі України у Всесвітній виставці “ЕКСПО-2020”, що відбуватиметься в Дубаї (ОАЕ) з 20 жовтня 2020 р. до 10 квітня 2021 р. 

Відповідно до ухваленого на засіданні уряду 14 лютого розпорядження буде створено координаційний комітет з підготовки, а його головою призначено першого віце-прем’єр- міністра – міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва

“Наше завдання - показати на кожній міжнародній виставці найцікавіші українські проекти, серед яких, зокрема, інноваційні рішення у аграрній сфері, промисловості, енергетиці та енергоефективності, а ще інфраструктурні проекти, машинобудування, авіакосмічну сферу. Координаційний комітет, який я очолю, проведе серйозну підготовку до ЕКСПО-2020, щоб якнайкраще презентувати експортний потенціал та привабливі інвестиційні можливості України”, - прокоментував рішення уряду Кубів.

ЕКСПО-2020 буде присвячена пошуку шляхів взаємозв’язку, співпраці та формуванню нових партнерських відносин між країнами для розвитку інновацій і нових ідей для створення кращого майбутнього.

Читайте також: Гройсман подякував Світовому банку за допомогу у впровадженні реформ в Україні

Як відомо, у грудні минулого року було внесено зміни до системи надання державної підтримки національних експозицій на міжнародних виставках і ярмарках у сфері розвитку українського експорту. Уряд затвердив порядок співфінансування закордонних міжнародних виставкових та ярмаркових заходів у сфері просування експорту. Згідно з цим порядком, до 30 березня кожного року уряд затверджує перелік заходів, які будуть фінансуватися коштом державного бюджету.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-