Нафта торгується різновекторно на тлі значного зростання запасів сировини у США

Нафта торгується різновекторно на тлі значного зростання запасів сировини у США

1314
Ukrinform
Ціни на нафту в середу демонструють різноспрямовану динаміку, опинившись під тиском після того, як Американський інститут нафти (API) повідомив про більш значне зростання запасів сировини у США.

Про це свідчать дані біржових торгів на сайті Investing.com. 

Вартість квітневих ф'ючерсів на північноморську нафтову суміш марки Brent зросла на 0,13% - до 62,8 долара за барель. Ціна березневих ф'ючерсів на нафту марки WTI знизилася на 0,03% - до 59,17 долара за барель.

Американський інститут нафти вчора опублікував свої оцінки запасів нафти і нафтопродуктів у США минулого тижня, які показали, що запаси нафти зросли на 3,947 млн барелів, хоча очікувалося, що вони збільшаться на 2,825 млн барелів.

При цьому запаси бензину зросли на 4,634 млн барелів, хоча очікувалося, що вони збільшаться на 1,229 млн, а запаси дистилятів збільшилися на 1,095 млн, хоча очікувалося, що вони скоротяться на 1,130 млн. Запаси в нафтосховищі в Кушингу скоротилися на 2,319 млн барелів.

Сьогодні з'являться офіційні дані від Міністерства енергетики США. Ці два набори оцінок частенько відрізняються.

Вчора нафта впала в ціні другий день поспіль, після того, як песимістичний щомісячний звіт Міжнародного енергетичного агентства посилив побоювання інвесторів, що збільшення обсягу видобутку нафти у США завадить спробам ОПЕК відновити баланс на ринку.

Обсяг виробництва за межами ОПЕК і зокрема у США з великою ймовірністю зросте сильніше, ніж попит, цього року, згідно із звітом Міжнародного енергетичного агентства. Проте, МЕА попередило, що поки що цього року фундаментальні ринкові чинники «забезпечують меншу підтримку цінам».

Читайте також: Бензин А-95 на Київщині подешевшав в середньому на 10 копійок

Хоча МЕА підвищило прогноз зростання попиту до 1,4 млн барелів нафти на день, інвестори занепокоєні з приводу «ведмежого» прогнозу організації з приводу пропозиції нафти, оскільки зростання обсягу нафти у США, які можуть незабаром обігнати Саудівську Аравію за обсягом видобутку, можуть обернути тенденцію до зниження запасів.

Дані МЕА частково підтвердили спостереження, опубліковані ОПЕК у понеділок у своєму щомісячному звіті. Нафтовий картель переглянув у більший бік свою оцінку обсягу виробництва за межами ОПЕК цього року до 59,26 млн барелів на день, збільшивши її на 320 тис.

Станом на 09:15 за київським часом ціна на нафту марки Brent встановлена на рівні 62,69 долара за барель. На відкритті Brent торгувалася по 62,56 долара за барель, що на 16 центів нижче рівня закриття торгів ($62,72).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-