Видобуток сланцевої нафти у США в березні виросте до 6,76 мільйона барелей за добу

Видобуток сланцевої нафти у США в березні виросте до 6,76 мільйона барелей за добу

710
Ukrinform
Видобуток сланцевої нафти у США у березні виросте п'ятнадцятий місяць поспіль, прогнозує Управління енергетичної інформації (EIA).

Про це повідомляє Reuters. 

"Виробництво ресурсів сланцевої нафти в США наступного місяця збільшиться на 111.000 барелей за добу до 6,76 мільйона барелей за добу", - виходить з щомісячного огляду Міненерго США.

Видобуток нафти на найбільшому нафтовому басейні США - Permian - у березні виросте на 75.000 барелей за добу і становитиме 3 мільйони барелей за добу; виробництво на родовищі Bakken у Північній Дакоті збільшиться на 6.800 барелей за добу до 1,22 мільйонів барелей за добу.

Видобуток нафти на ділянці Eagle Ford, як очікується, виросте на 18.000 барелей за добу до 1,3 мільйонів барелей за добу.

Читайте також: Польська PGNiG відкрила нові родовища газу біля України

Передбачається, що видобуток природного газу в США в березні збільшиться дванадцятий місяць поспіль до рекордних 64,9 мільярда кубічних футів за добу, або приблизно 1,8 мільярда кубічних метрів за добу.

EIA також прогнозує зростання видобутку газу у наступному місяці на всіх великих сланцевих формаціях, за винятком Anadarko, штат Оклахома, і Західного Техасу. Основний вклад у приріст видобутку внесе блок Appalachia, куди входять формації Marcellus і Utica.

У січні добувачі пробурили 1.246 свердловин на найбільших сланцевих родовищах у США, завершили - 1.125. Кількість пробурених, але незавершених свердловин, становить 7.609, виходить з огляду.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-