Борщагівський фармзавод завдяки енергозбереженню на 40% зменшив споживання газу

Борщагівський фармзавод завдяки енергозбереженню на 40% зменшив споживання газу

Укрінформ
Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод з початку опалювального сезону скоротив використання природного газу на 40%, зекономивши при цьому 700 тис. грн.

Про це йдеться у прес-релізі, що є у розпорядженні Укрінформу.

"Восени 2017 року на заводі розпочала роботу нова котельня на пелетах з деревини. Встановлення цих котлів забезпечує роботу підприємства без використання природного газу до температури мінус 5 градусів. В цілому такий енергоощадливий підхід дозволив зекономити близько 700 тис. грн з початку опалювального сезону", - йдеться у повідомленні.

Фармзавод у 2017 році на заходи з енергозбереження додатково витратив 1,15 млн грн, а загальна сума інвестицій становила 2,98 млн грн. Економія від впроваджених заходів уже в 2016 році склала 966 тис. грн. Програма з енергозбереження у 2018 році становить 850 тис. грн.

У БХФЗ зазначили, що з 2014 року підприємство економить близько 800 тис. м куб. газу на рік за рахунок зменшення споживання природного газу та впровадження енергоефективних рішень. 

Читайте також: Цього опалювального сезону ціну на газ не підвищать - попри вимогу МВФ

ПАТ НВЦ "Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод" - одне з провідних підприємств фармацевтичної промисловості. Перше в Україні фармацевтичне підприємство, що повністю впровадило на виробництві міжнародні стандарти якості GMP, - та впровадило систему енергетичного менеджменту ISO 50001.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-