На полігоні відходів під Києвом стане менше токсичного фільтрату - Кличко

На полігоні відходів під Києвом стане менше токсичного фільтрату - Кличко

Укрінформ
На полігоні твердих побутових відходів № 5 у с. Підгірці Київської області встановили німецьке обладнання для переробки токсичного фільтрату.

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в ефірі телеканалу “Київ”.

"На полігоні твердих побутових відходів № 5 у с. Підгірці Київської області встановили німецьке обладнання для переробки токсичного фільтрату. І в планах столичної влади – і надалі збільшувати обсяг переробки фільтрату", - підкреслив Кличко. 

Мер нагадав, що полігон № 5 у Підгірцях був уведений в експлуатацію у 1986 році. 

“На ньому захоронено близько 7 млн тонн твердих побутових відходів. За понад 30 років експлуатації в тілі полігону під дією опадів накопичився фільтрат, який має велику загрозу для навколишнього середовища. Цього року ми встановили на цьому полігоні німецьке обладнання, що збільшить обсяг переробки токсичного фільтрату з 200 до 350 кубометрів на добу. І в наших планах – подальше збільшення переробки фільтрату. Це дуже важливо для навколишніх селищ”, - наголосив Кличко.

Читайте також: Кияни принесли під мерію "бочку з хімікатами"

Мер Києва відзначив, що проблема переробки і утилізації сміття стосується не тільки Києва чи Львова, а й більшості українських міст. 

“Нам потрібне сучасне обладнання, сміттєпереробні заводи, які не тільки перероблятимуть сміття, а й не забруднюватимуть навколишнє середовище. І ми ведемо переговори з іноземними компаніями щодо будівництва таких підприємств. Нові сміттєпереробні заводи - це одне з наших завдань на наступні роки”, - підкреслив Кличко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-