Уряд заплатить за сертифікацію EASA аеропорту "Ужгород"

Уряд заплатить за сертифікацію EASA аеропорту "Ужгород"

1423
Ukrinform
Міністерство інфраструктури України погодило виділення 58 тисяч 178 євро на проведення сертифікації Державного підприємства з обслуговування повітряного руху України в  аеропорту «Ужгород».

Про це повідомив голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль на своєму офіційному сайті.

«Міністерство інфраструктури України погодило виділення 58 тисяч 178 євро на проведення сертифікації Державного підприємства з обслуговування повітряного руху України в аеродромі «Ужгород». Сертифікацію проводитиме Європейське агентство з безпеки польотів EASA, її відсутність – головна причина, через яку неможливо відновити повноцінну роботу Міжнародного аеропорту «Ужгород», – повідомив Москаль.

Читайте також: У столичному аеропорту виявили двох іноземок з підробленими паспортами

Ужгородський аеропорт – єдиний в Україні, який для зльоту й приземлення літаків використовує повітряний простір сусідньої держави (Словаччини), яка є членом Євросоюзу й працює за вимогами EASA.

На сьогодні аеропорт працює в обмеженому режимі без диспетчерського супроводу. EASA категорично відмовилася надати дозвіл словацьким провайдерам обслуговувати ужгородський аеропорт до сертифікації Украероруху або його підрозділу, що працює в Ужгороді, на відповідність вимогам Євросоюзу.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-