Нібулон цьогоріч збудує 2 зернові термінали за кошти ЄІБ та ЄБРР

Нібулон цьогоріч збудує 2 зернові термінали за кошти ЄІБ та ЄБРР

826
Укрінформ
Компанія «Нібулон» збудує перевантажувальні термінали в Запорізькій та Дніпропетровській областях за рахунок коштів Європейського інвестиційного банку та Європейського банку реконструкції та розвитку.

Про це повідомила прес-служба компанії. 

"Компанія «Нібулон» продовжує реалізацію амбітної інвестиційної програми, в рамках якої ми плануємо побудувати ще мінімум 10 річкових перевантажувальних терміналів на берегах Дніпра, Південного Бугу та інших судноплавних річок країни", - йдеться у повідомленні.

В ході зустрічі генерального директора компанії Олексія Вадатурського з керівництвом Запорізької ОДА, обговорювалося будівництво нового перевантажувального термінала у с.Тернівка Вільнянського району. На Дніпропетровщині також планується будівництво 2-х об’єктів зернової інфраструктури. 

"Головна мета програми - розвантаження та збереження автомобільних шляхів України завдяки переорієнтації вантажів на внутрішні водні шляхи. Щорічно ми транспортуємо понад 2 мільйони тонн зернових вантажів річками. Наступного маркетингового року ми плануємо транспортувати Дніпром 3 мільйони тонн збіжжя, а отже розвантажимо українські дороги на понад 125 тисяч вантажівок та заощадимо бюджетні кошти на ремонті доріг", - зауважив генеральний директор компанії.

Читайте також: В ООН прогнозують скорочення експорту українського зерна на 9%

За його словами, до початку збору нового врожаю 2018 року компанія збудує ще 2 об'єкти в Запорізькій та Дніпропетровській областях. Нові підприємства будуть збудовані за рахунок коштів Європейського інвестиційного банку та Європейського банку реконструкції та розвитку.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-