Dragon Capital дав прогноз українській економіці на 2018 рік

Dragon Capital дав прогноз українській економіці на 2018 рік

Укрінформ
У Dragon Capital прогнозують, що зростання реальної економіки України у 2018 року складе 3,3%.

Про це йдеться в прес-релізі Dragon Capital, що є в розпорядженні Укрінформу.

"Ми очікуємо, що промислове виробництво відновиться на 3,0% р/р цього року на фоні подальшого зростання у машинобудуванні та інших галузях, а також завдяки відсутності пов'язаних з Донбасом негативних факторів. Разом з очікуваним зростанням сільскогосподарського виробництва та подальшим зростанням у решті секторів економіки, ми прогнозуємо пришвидшення росту реального ВВП до 3,3% цього року", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: НБУ покращив прогноз зростання економіки до 3,4%

У Dragon Capital зазначають, що показник промислового виробництва у 2017 році залишився практично без змін. Погіршення динаміки по відношенню до 2016 року було спричинено розривом економічних зв'язків з Донбасом у першому кварталі 2017 року, що негативно вплинуло на виробництво сталі, коксу, вугілля та залізної руди, а також електроенергії. Ці негативні фактори були повністю компенсовані відновленням у секторах, що не постраждали від розриву зв'язків з Донбасом, а саме у машинобудуванні (+7,3% р/р), хімічній (+17%) та харчовій промисловості (+2,7%), а також у менших за розміром галузях (виробництво труб, оброблення деревини та текстильна промисловість).

"У цілому, блокада Донбасу погіршила показник промислового виробництва, за нашими оцінками, на 4,0 в.п.", - зазначили експерти.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-