Борг підприємств перед Нафтогазом за тиждень зменшився на 2,4%

Борг підприємств перед Нафтогазом за тиждень зменшився на 2,4%

784
Укрінформ
Сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ та прямих промислових споживачів перед НАК «Нафтогаз України» за використаний природний газ порівняно з минулим тижнем зменшилась на 819 млн грн. 

Про це повідомляє «Нафтогаз України». 

«Станом на 23 січня 2018 р. сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ та прямих промислових споживачів перед НАК «Нафтогаз України» складає близько 33,2 млрд грн. В порівнянні з минулим тижнем заборгованість зменшилась на 819 млн грн (2,4%)», - йдеться в повідомленні.

Борг підприємств ТКЕ та ТЕЦ за природний газ, використаний для виробництва теплової енергії, становить 80% від загальної суми заборгованості, борг ТЕЦ за природний газ, використаний у виробництві електроенергії, — близько 12%, борг прямих промислових споживачів — близько 8%.

Заборгованість ПАТ Київенерго за газ, використаний для виробництва теплової та електричної енергії, за минулий тиждень зменшилась на 282 млн грн (7%). Сумарна заборгованість Київенерго складає 3768 млн грн. 

Читайте також: Директором Магістральних газопроводів призначили екс-керівника Укртрансгазу

Сумарна прострочена заборгованість перед НАК «Нафтогаз України» підприємств ТКЕ та ТЕЦ за природний газ, використаний для виробництва теплової енергії, складає близько 26,5 млрд грн, з них за 2017 р. — 11,3 млрд грн. За минулий тиждень заборгованість зменшилась на 745 млрд грн (2,7%). 

Заборгованість ТЕЦ за природний газ, використаний у виробництві електроенергії у порівнянні з минулим тижнем зменшилась на 73 млн грн (1,8%) та складає близько 3 930 млн грн.

Заборгованість прямих промислових споживачів у порівнянні з минулим тижнем не змінилась та складає близько 2 812 млн грн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-