Ціна Brent залишається біля позначки $70

Ціна Brent залишається біля позначки $70

1174
Укрінформ
Ціни на нафту малорухливі в середу: зростання тижневих запасів сировини у США стримує подальший підйом ринку.

Про це свідчать дані біржових торгів на сайті Investing.com.

Ф'ючерси на європейський маркерный сорт Brent опустилися на 0,07 відсотка до $69,91 за барель. Ф'ючерсні контракти на американську легку нафту WTI торгувалися біля позначки $64,53 за барель, що на 0,09 відсотка вище попереднього закриття.

Як показали дані Американського інституту нафти (API), запаси нафти в США збільшилися на 4,8 мільйона барелів до 416,2 мільйона за тиждень, що завершився 19 січня, тоді як аналітики передбачали зниження на 1,6 мільйона барелів. Запаси бензину в США за вказаний період також зросли. Офіційна статистика Міненерго США вийде сьогодні ввечері.

Крім того, інвесторів непокоїть ситуація, що склалася в Азії, де надлишок бензину призвів до того, що маржа його виробництва впала до мінімального рівня з 2015 року.

Читайте також: Від вибуху на нафтовій свердловині в Оклахомі загинуло п'ятеро людей

Водночас, як зазначають аналітики, ринок продовжує отримувати підтримку від обмеження видобутку сировини Організацією країн-нафтоекспортерів та держав, які не входять до неї, а також гарного економічного зростання.

За оцінкою Міжнародного валютного фонду, зростання світової економіки становитиме 3,9 відсотка в 2018 і 2019 році, що перевищує попередній прогноз на 0,2 процентних пункту.

Стівен Іннес з Oanda вважає, що "сприятливий прогноз економічного зростання разом із суворим дотриманням ОПЕК+ умов глобального пакту надає надійну підтримку нафтовим котируванням".

Станом на 09.15 за київським часом ціна на нафту марки Brent встановлена на рівні 69,86 долара за барель. На відкритті Brent торгувалася по 69,91 долара за барель, що на 5 центів нижче рівня закриття торгів ($69,96).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-