Уряд визначився з поверненням невідшкодованого ПДВ  - ДФС

Уряд визначився з поверненням невідшкодованого ПДВ - ДФС

Укрінформ
Уряд пропонуватиме зміни до Податкового кодексу щодо створення Тимчасового реєстру заяв з повернення ПДВ, які врегульовують порядок повернення платникам невідшкодованого ПДВ.

Про це повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби України. 

"Кабінет міністрів України схвалив зміни до Податкового кодексу України, які врегульовують порядок відшкодування сум податку на додану вартість за заявами, поданими до 1 лютого 2016 року, та по яких суми ПДВ станом на 1 січня 2017 року не були відшкодовані", - йдеться у повідомленні.

Згідно із пропозиціями Кабміну, весь обсяг невідшкодованого ПДВ буде вноситися з урахуванням узгодження до Тимчасового реєстру, формуватися та повертатися платникам у хронологічному порядку надходження заяв.

Основними умовами стане відшкодування платникам сум з податку на додану вартість, щодо яких станом на 1 лютого 2017 року не закінчені процедури адміністративного або судового оскарження. При цьому враховуватиметься відображення узгодженої суми в Тимчасовому реєстрі на наступний день після отримання рішення за результатами закінчення процедури оскарження або рішення суду, що набрало законної сили.

Читайте також: ДФС розписала графік перевірок на рік. У списку – 5,5 тисяч підприємств

За даними ДФС, станом на 1 січня 2018 року вірогідна до включення в Тимчасовий реєстр сума залишку невідшкодованого ПДВ, заявлена до бюджетного відшкодування на рахунок платника у банку, складала 4,7 млрд грн, з цієї суми в оскарженні перебуває 4 млрд грн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-