Кубів відповів на запитання щодо торгівлі з Росією

Кубів відповів на запитання щодо торгівлі з Росією

Оновлено
1311
Укрінформ
Перший віце-прем'єр-міністр Степан Кубів наголошує, що торговельний режим України, зокрема, з Російською Федерацією, відповідає чинному законодавству.

Про це він сказав на засіданні Верховної Ради під час години запитань до уряду, відповідаючи на запитання народного депутата Єгора Соболєва (фракція «Самопомочі») щодо торгівлі України з РФ, яка визнана країною-агресором, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Торгівля, яка є на сьогодні, відповідає, по-перше, чинному законодавству, по-друге - цілісності України, і по-третє - ми говоримо про громадян, які сьогодні проживають на території України», - сказав Кубів.

Читайте також: Двосторонній товарообіг між Україною і Канадою зріс на 60 % - Порошенко

Як повідомляв Укрінформ, 18 січня Верховна Рада ухвалила закон «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях», яким Росія визнається країною-агресором, що здійснює тимчасову окупацію частини території України. Його підтримали 280 депутатів.

Законом про реінтеграцію визначаються особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях Донбасу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-