Керівник ДПЗКУ назвала аудит корпорації своїм першочерговим завданням

Керівник ДПЗКУ назвала аудит корпорації своїм першочерговим завданням

Укрінформ
Новопризначений в.о. голови правління «Державна продовольчо-зернова корпорація України» Ірина Марченко серед першочергових завдань на посаді називає аудит поточних показників діяльності корпорації. 

Про це повідомляє прес-служба ДПЗКУ

«Ми зосередимося на аналізі негативних та позитивних факторів, що впливають на роботу компанії, щоб оптимізувати  діяльність на  всіх рівнях, починаючи із співпраці з дрібними сільгосптоваровиробниками і закінчуючи виконанням умов договору з міжнародним стратегічним партнером. Вже в короткостроковій перспективі ми маємо вийти на повне перезавантаження компанії з метою максимізації прибутку для держави», – підкреслила Марченко.

Читайте також: Суд повернув «Державній продовольчо-зерновій корпорації України» 21 мільйон

Рішення про призначення Ірини Марченко виконуючою обов’язки голови Правління публічного акціонерного товариства «Державна продовольчо-зернова корпорація України» Кабінет міністрів ухвалив на засіданні 11 січня 2017 року.

Ірина Марченко має більш як п’ятнадцятирічний досвід роботи в корпоративному секторі, в українських та міжнародних компаніях різного профілю.  За освітою – фінансист, в 2009 році отримала Agro МВА kmbs.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-