Закон про встановлення газових лічильників опублікували

Закон про встановлення газових лічильників опублікували

Укрінформ
Закон "Про внесення змін до закону України "Про забезпечення комерційного обліку природного газу" щодо порядку встановлення лічильників споживачам природного газу" оприлюднений.

Публікація закону розміщена у №12 офіційного видання "Урядовий кур'єр" від 18 січня 2018 року.

Відповідно до прикінцевих положень, цей закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування, тобто - 19 січня 2018 року.

Згідно з законом, гранична дата встановлення індивідуальних лічильників газу споживачам перенесена з початку 2018 року на 1 січня 2021 року.  Закон забороняє припинення постачання газу в будинок, якщо його співвласники відмовилися від загального прибудинкового лічильника.

Законом також визначено, що встановлення індивідуальних лічильників відбуватиметься за кошти місцевих бюджетів.

Крім того, споживачам, які самостійно встановили прилад обліку газу протягом 2018 року, його вартість компенсуватимуть протягом 12 місяців. Порядок і розміри компенсації витрат на придбання та встановлення індивідуальних приладів обліку природного газу для споживачів природного газу - фізичних осіб (населення) має бути встановлений Кабінетом міністрів протягом трьох місяців з дня набрання чинності законом.

Читайте також: У Києві знизять тарифи на тепло та гарячу воду

Як відомо, проект указаного закону знаходився у Верховній Раді з січня 2017 року. Депутати ухвалили даний закон 21 грудня 2017 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-