Гройсман запевнив селян, що вони безперешкодно можуть продавати молоко - 17.01.2018 13:03 — Новини Укрінформ
Гройсман запевнив селян, що вони безперешкодно можуть продавати молоко

Гройсман запевнив селян, що вони безперешкодно можуть продавати молоко

1269
Ukrinform
Кабінет міністрів триматиме на контролі ситуацію із закупівлею молока у населення: заборони на закупівлю молока у приватному секторі бути не може.

Про це на засіданні уряду сказав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Жодних заборон на закупівлю молока у населення не може бути. Ми будемо тримати це питання на контролі", - підкреслив Гройсман.

Прем'єр наголосив, що селяни повинні мати змогу розводити тварин та продавати молоко.

Нагадаємо, використання молока другого класу в Україні буде обмежено після дворічного перехідного періоду, проте дозволено у виробництві нехарчових продуктів.

Читайте також: Уряд розраховує за рік наростити поголів’я худоби та виробництво молока – Гройсман

Вимоги до молока прописані в ДСТУ 3662-97 «Молоко коров'яче незбиране. Вимоги при закупівлі». Стандарт передбачає, що все молоко поділяється на екстра, вищий, перший і другий сорти.

Водночас, цей стандарт з першого січня 2018 року мав бути замінений ДСТУ 3662:2015 «Молоко-сировина коров'яче. Технічні умови», який спрямований на підвищення вимог до якості молока і врегулювання використання молока другого сорту тільки в певних цілях.

Проте, розуміючи реалії галузі та необхідність поступового переходу, Мінагрополітики ініціювало відстрочення набуття чинності оновленого стандарту до липня 2018 року, що було підтримано в Національному органі стандартизації. Стандарт передбачає дворічний перехідний період.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>