Суд повернув «Державній продовольчо-зерновій корпорації України» 21 мільйон

Суд повернув «Державній продовольчо-зерновій корпорації України» 21 мільйон

Укрінформ
Прокуратура у суді домоглася повернення ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» понад 21 млн грн, які були незаконно виведені з підприємства колишнім посадовцем. 

 Про це інформує прес-служба Генпрокуратури

"Забезпечено повернення понад 21 млн грн на рахунок ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України», єдиним акціонером якого є держава в особі Міністерства аграрної політики та продовольства України", - зазначили у відомстві.

Як встановило слідство, вказані кошти були перераховані на фіктивний рахунок приватної юридичної особи за нібито закупівлю 5000 тонн кукурудзи внаслідок злочинної недбалості колишнього керівника одного зі структурних підрозділів департаменту закупівель і логістики ПАТ «ДПЗКУ» у лютому 2016 року.

З метою запобігання розтраті коштів на банківський рахунок зловмисників під час досудового розслідування був накладений арешт.

У прокуратурі повідомили, що  4 травня 2017 року суддя оголосив вирок, яким обвинуваченого визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України з призначенням покарання у вигляді позбавлення волі строком на 3 роки 6 місяців з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій на три роки зі сплатою штрафу 400 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Читайте також: У ДПЗКУ новий виконувач обов'язків голови правління - Кабмін

Вказане рішення суду  переглянув та залишив без змін Апеляційний суд Полтавської області.

В результаті 21 млн грн було повернуто на рахунок ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-