Швейцарська компанія купила в росіян нафтобазу на Донбасі

Швейцарська компанія купила в росіян нафтобазу на Донбасі

Укрінформ
Швейцарська компанія викупила в "Роснєфті" контрольний пакет акцій ПАТ "Лисичанськнафтопродукт".

Про це повідомляє прес-служба підприємства.

"Компанія «Глуско Енерджі СА» (GLUSCO energy SA), створена за законодавством Швейцарії, з ідентифікаційним номером підприємства СНЕ-151.177.589, та зареєстрована за адресою: вулиця Де-Кандоль, 14, 1205 Женева, Швейцарія, на виконання вимог частини 2 статті 65-1 Закону України "Про акціонерні товариства" інформує, що внаслідок придбання 100% акцій компанії "Роснєфть Менеджмент компані лімітед (ROSNEFT MANAGEMENT COMPANY LIMITED), створеної за законодавством Кіпру, ідентифікаційний номер: НЕ 135637, та зареєстрованої за адресою: Темістоклі Дерві, 5 Еленіон Білдинг, 2-й поверх 1066, Нікосія, Кіпр, вона 21.12.2017 року стала опосередкованим власником значного контрольного пакета акцій публічного аціонерного товариства" Лисичанськнафтопродукт" у розмірі 86,49%", - йдеться в повідомленні.

Читайте також: «Роснєфть» продала свої заправки в Україні

Нагадаємо, у грудні 2016 року Антимонопольний комітет України дозволив компанії Glusco Energy SA (Швейцарія) купити більше 50% акцій Rosneft Management Company Ltd. і Fargrade Ltd. 21 грудня 2017 року Роснефть повністю вийшла з роздрібного ринку України, завершивши продаж 100% акцій Rosneft Management Company.

Нафтобаза Лисичанськнафтопродукт розташована у безпосередній близькості до Лисичанському НПЗ і займає територію загальною площею понад 14 га. Ємність її резервуарного парку становить близько 14 тис. куб. м. Основна діяльність підприємства - оптова торгівля твердим, рідким, газоподібним паливом і подібними продуктами.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-