Фонд держмайна оцінив Сумихімпром у 248,85 мільйона

Фонд держмайна оцінив Сумихімпром у 248,85 мільйона

Укрінформ
Фонд державного майна оцінив вартість ПАТ «Сумихімпром» у 248,85 мільйона гривень. На продаж виставлятиметься 99,99% акцій.

Про це повідомив керівник Фонду держмайна Віталій Трубаров на своїй сторінці у Facebook

«Зараз фонд напрацьовує умови приватизації пакета акцій, і сподіваюся, що в цьому році підприємство знайде ефективного власника», - зазначив керівник ФДМУ

Раніше у Фонді держмайна підготували перелік з понад 100 великих підприємств (групи В,Г,Є), які підлягають приватизації у 2018 році. Це енергетичні компанії, «Сумихімпром", Львівський завод «Автонавантажувач», «Оснастка», Криворізька теплоцентраль, Львівська вугільна компанія, Запорізький титано-магнієвий комбінат та інші.

Читайте також: Фонд держмайна готує до продажу два великі підприємства

Фонд держмайна також оприлюднив перелік об’єктів щодо яких у 2018 році має розпочатися підготовка до приватизації. Це близько 200 підприємств з різних галузей: транспортні, хімічні, машинобудівні, сільськогосподарські, вугільні та інші.

Зокрема, ПАТ «Об'єднана гірничо-хімічна компанія», Державна судноплавна компанія «Чорноморське морське пароплавство», Державні підприємства «Львівський державний ювелірний завод» та Вінницький завод «Кристал», ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство», ПрАТ «Президент-Готель», Державне підприємство «Акваресурси», Державне підприємство «Новопокровський комбінат хлібопродуктів».

Однак  у фонді наголосили, що значна кількість визначених підприємств, по яких має розпочатися підготовча робота у 2018 році, на сьогодні перебувають в управлінні міністерств та відомств, а також включені до закону, який забороняє приватизацію.­

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-