У ДФС повідомили про старт кампанії декларування доходів, одержаних у 2017 році

У ДФС повідомили про старт кампанії декларування доходів, одержаних у 2017 році

Укрінформ
З початку 2018 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних у минулому році.

Про це повідомляє прес-служба ДФС.

«Податкова декларація подається платниками податків за місцем своєї податкової адреси в один із таких способів (за вибором): особисто або уповноваженою на це особою, надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення чи засобами електронного зв'язку в електронній формі з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу та електронного цифрового підпису», - йдеться в повідомленні.

У ДФС звертають увагу, що у разі надсилання податкової декларації поштою, платник податку зобов'язаний здійснити таке відправлення не пізніше ніж за п'ять днів до закінчення граничного строку подання податкової декларації,  а при поданні податкової декларації в електронній формі, - не пізніше закінчення останньої години дня, в якому спливає такий граничний строк.

Читайте також: У 2018 році податкова проведе понад 6 тисяч перевірок - Opendatabot

У ДФС зазначають, що граничні строки подання податкової декларації: для фізичних осіб-підприємців (крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування) - протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (року). Останній день подання декларації за 2017 рік - 9 лютого 2018. Для фізичних осіб-підприємців, стосовно яких проведено державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця за її рішенням, - протягом 30 календарних днів з дня проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності. Граничні строки подання податкової декларації для громадян, які зобов'язані згідно з ПКУ подати податкову декларацію, і осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, - до 1 травня року, що настає за звітним. Для громадян, які мають право на податкову знижку - по 31 грудня 2018 (включно) та для фізосіб платників податку-резидентів, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, - не пізніше 60 календарних днів, що передують виїзду.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-