На Вінниччині містобудівну діяльність перезавантажать через «Прозорі офіси»

На Вінниччині містобудівну діяльність перезавантажать через «Прозорі офіси»

Укрінформ
На Вінниччині з 1 лютого містобудівну та проектну документацію можна буде погодити тільки через «Прозорі офіси» - задля прозорості влади та скорочення термінів надання відповідних висновків.

Про це повідомляє департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької ОДА.

«Голова обласної державної адміністрації підписав розпорядження, яким зобов’язав виключно через «Прозорий офіс» приймати для розгляду та надавати висновки з питання містобудівної та проектної документації. Це сприятиме створенню умов для залучення інвестицій, забезпеченню професійного колегіального розгляду й обговорення містобудівної, проектної документації та забезпеченню прозорості роботи органів виконавчої влади», - говориться у повідомленні.

Читайте також: ProZorro планує у 2018 році продати банківських активів мінімум на 10 мільярдів

Зазначається, що розпорядження підписано 2 січня. Після набуття ним чинності в області буде скорочено термін розгляду та надання висновків по містобудівній та проектній документації: департамент будівництва, містобудування та архітектури облдержадміністрації зобов’язано забезпечити проведення засідань архітектурно-містобудівної рада не рідше двох разів на місяць та інформувати зацікавлених осіб про прийняті рішення протягом одного робочого дня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-