ЗМІ: Словаччина наклала арешт на блакитне паливо "Нафтогазу" за борги

ЗМІ: Словаччина наклала арешт на блакитне паливо "Нафтогазу" за борги

2014
Ukrinform
Рішенням словацького суду від 20 грудня 2017 року на виконання рішення Стокгольмського арбітражу за позовом компанії "Югаз" арештовані постачання газу зі Словаччини на адресу НАК "Нафтогаз України".

Про це повідомляє DT.UA.

За даними видання, остаточне рішення за позовом італійської компанії "Югаз" Стокгольмський арбітраж виніс 19 грудня 2012 року, хоча мова йде про угоду 2007 року.

Позивач звернувся в арбітраж із позовом до НАК "Нафтогаз України" з метою стягнення вартості поставленого газу. До сьогоднішнього дня загальна сума позову, включаючи штрафи та пені, становить близько 21 млн доларів.

Читайте також: У Нафтогазі сказали, коли віддадуть управління ГТС

У той же час, як повідомило джерело в НАК, компанія "Нафтогаз" зараз з'ясовує ситуацію в Словаччині, а також встановлює, хто юридично уповноважений представляти інтереси, оскільки, як з'ясувалося, початковий власник газу - компанія "Італія газ" - знаходиться в процесі банкрутства. "Нафтогаз" аналізує ситуацію для прийняття відповідних дій.

Читайте також: Нафтогаз перевищив минулорічну закупівлю газу на 2 мільярди кубів

Італійська компанія намагалася домогтися виконання рішення Стокгольмського арбітражу 2012 року в Україні, але безуспішно. Після цього, згідно з міжнародним правом, вона звернулася в суди інших країн, намагаючись домогтися виконання рішення Стокгольмського арбітражу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-