Борг підприємств перед Нафтогазом за тиждень зменшився на 2,2% - до 31,3 мільярда

Борг підприємств перед Нафтогазом за тиждень зменшився на 2,2% - до 31,3 мільярда

936
Ukrinform
Сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ та прямих промислових споживачів перед НАК «Нафтогаз України» за газ порівняно з минулим тижнем зменшилась на 709 млн грн і становить близько 31,3 млрд грн.

Про це повідомляє «Нафтогаз України». 

«Станом на 19 грудня 2017 р. сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ та прямих промислових споживачів перед НАК «Нафтогаз України» складає близько 31,3 млрд грн. Порівняно з минулим тижнем заборгованість зменшилась на 709 млн грн (2,2%)», - йдеться в повідомленні.

Борг підприємств ТКЕ та ТЕЦ за природний газ, використаний для виробництва теплової енергії, становить близько 79% від загальної суми заборгованості, борг ТЕЦ за природний газ, використаний у виробництві електроенергії — близько 12%, борг прямих промислових споживачів — близько 9%.

Заборгованість ПАТ Київенерго за газ, використаний для виробництва теплової та електричної енергії, за минулий тиждень зменшилась на 152 млн грн (4,1%). Сумарна заборгованість Київенерго складає 3 604 млн грн.

Читайте також: У Нафтогазі сказали, коли віддадуть управління ГТС

Сумарна прострочена заборгованість перед НАК «Нафтогаз України» підприємств ТКЕ та ТЕЦ за природний газ, використаний для виробництва теплової енергії, складає близько 24,7 млрд грн, з них за 2017 р. — 9,3 млрд грн. За минулий тиждень заборгованість зменшилась на 664 млн грн (2,6%).

Заборгованість ТЕЦ за природний газ, використаний у виробництві електроенергії у порівнянні з минулим тижнем зменшилась на 45 млн грн (1,2%) та складає близько 3 731 млн грн.

Заборгованість прямих промислових споживачів порівняно з минулим тижнем не змінилась і становить близько 2 812 млн грн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-