Уряд погодив законопроект щодо посилення захисту інтелектуальної власності

Уряд погодив законопроект щодо посилення захисту інтелектуальної власності

Укрінформ
Кабінет міністрів України підтримав проект закону про захист інтелектуальної власності, який протягом одного дня доопрацюють і найближчим часом внесуть на розгляд Верховної Ради.

Таке рішення було ухвалене на засіданні уряду в середу, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Ми хочемо запропонувати повністю перезавантажити систему колективного управління. Цей законопроект розроблений за участю міжнародних експертів, українських правників, він відповідає ефективним європейським практикам», - сказав перший віце-прем’єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів.

За його словами, після ухвалення законопроекту можна буде створити прозору та ефективну систему управління авторськими та суміжними правами, забезпечити авторам гідну винагороду та зберегти поступ України до генералізованої системи преференцій і не допустити погіршення статусу України. Закон також дозволить виконати міжнародні зобов’язання держави у сфері інтелектуальної власності.

Читайте також: Урядові «миколайчики» для бізнесу

Кубів зазначив, що 27 років влада системно не вирішувала це питання.

"Україна, на жаль, тривалий час була антилідером у цій сфері, і це неодноразового обговорювалося на міжнародній арені. Система колективного управління була сповнена корупцією, непрозорістю», - сказав урядовець.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-