Містобудівний кодекс має сприяти інвестиціям у будівництво - Мінрегіон

Містобудівний кодекс має сприяти інвестиціям у будівництво - Мінрегіон

1363
Укрінформ
Мінрегіон спільно з Федеральним міністерством навколишнього середовища Німеччини розпочали активну роботу з розроблення Містобудівного кодексу України.

Про це заявив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Лев Парцхаладзе під час круглого столу щодо розроблення Містобудівного кодексу за участю німецьких представників, повідомляє Урядовий портал.

"Розроблення Містобудівного кодексу – одне із пріоритетних завдань Мінрегіонбуду. І ми продовжуємо активну роботу над цим питанням. У розробленні нового проекту ми вже заручилися підтримкою профільного Федерального міністерства Німеччини. Зараз вивчаємо європейський досвід у розробці таких документів, зокрема Німеччини, і я вдячний нашим німецьким колегам за підтримку та співпрацю у цьому питанні», - сказав він.

Він зазначив, що наразі містобудівельна діяльність в Україні регламентується 7 законами та 43 нормами, які закладені у інші закони. Їх пропонується об’єднати у єдиний комплексний документ.

Читайте також: Зубко: Цьогоріч місцеві бюджети зросли на 30 мільярдів - не вистачає проектів

В цілому Кодекс повинен визначати принципи містобудівної політики держави. 

Основою майбутнього Містобудівного кодексу повинно стати: створення сприятливих умов для інвестицій у будівництво; удосконалення та прозорість дозвільних процедур; забезпечення сталого розвитку населених пунктів і територій; екологічна складова та урахування державних, громадських та приватних інтересів при плануванні територій тощо.

Проект майбутнього Містобудівного кодексу обов’язково обговорюватиметься за участю широкого кола українських та міжнародних експертів і громадськості.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-