Омелян про припинення транзиту потягів з РФ: Збиток - гривня на рік

Омелян про припинення транзиту потягів з РФ: Збиток - гривня на рік

Укрінформ
Після того, як Росія пустила потяги в об'їзд України, "Укрзалізниця" також розглядає питання припинення залізничного сполучення з РФ.

Про це каналу "112 Україна" заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян.

"Питання про залізничне сполученні з РФ в першу чергу розглядається зараз "Укрзалізницею". Думаю, про остаточне рішення ми зможемо повідомити в 2018 році. Є дві складові - вантажна та пасажирська. З пасажирського у нас є єдиний російський потяг, який курсує за напрямком "Кишинів-Москва" і кілька українських, що прямують до Москви. Після аналізу, проведеного "Укрзалізницею", ми будемо готові прийняти урядове рішення відповідного характеру", - сказав Омелян.

Він зазначив, що Україна не зазнає збитків від припинення курсування російських потягів через свою територію.

Читайте також: Росія оголосила про запуск всіх поїздів в обхід України

"Що стосується прямого збитку для "Укрзалізниці", він в розмірі однієї гривні на рік. Може хтось не знає, це ділянка, за яким йшли транзитні поїзди, вантажні, пасажирські до півдня РФ в свій час "Укрзалізниця" уклала угоду з РЖД про фактично безкоштовне транзитне проходження", - констатував міністр.

Як раніше повідомлялося, з 11 грудня Росія повністю перевела поїзда на курсування в обхід України. Відповідне рішення набуло чинності ще 15 листопада.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-